Top Lisata SHqiptare

 

 

 

 

 
 
 
 #  Webs IN / OUT
   1   
MUZIKA ME E RE SHQIPTARE NE MP3 3.4 (31 Rates)
Muzike Mp3 Shqip , Lojra , Chat , Forum , Humor , Video , Email , Wallpapers , Tekste Kengesh , Programe , Lajme , Javascripte , Screensavers etj...
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 241/2314 ~ 2.2/day
OUT: 591/12329 ~ 11.5/day
1 2
1074 in the list
   2   
**ARGETOHU.COM - VIDEO KLIPE - MP3 - HUMOR - TEGJITHA 2007** 7.6 (17 Rates)
MBI 200 ALBUME ME KENGE ME TE REJA 2008 HUMORET ME TE REJA NGA STUPCAT DERI TEK CIMA SI DHE TEGJITH FILMAT SHQIPTAR NE VIDEO! RADIO LIVE, FORUME SHQIPTARE, DATING SHQIP, LAJME SHQIP, DVD 2008, SHIKONI DREJTPERDREJT DVD GEZUAR 2008, TEGJITHA VIDEOT E STUPCAVE, MP3 ME TE REJAT 2008, EJA DHE ARGETOHU.COM
COMMENTS: 1 CATEGORY: Muzika
IN: 118/2003 ~ 4.0/day
OUT: 325/2516 ~ 5.0/day
1 3
507 in the list
   3   
.::| www.lindori.de |::. 3.1 (15 Rates)
HOT SEX VIDEO CLIPE
COMMENTS: 1 :
IN: 118/1006 ~ 1.1/day
OUT: 161/8351 ~ 8.8/day
1 1
951 in the list
   4   
AlbaPulse.com 5.0 (4 Rates)
Shkarko MP3 Shqip & English MP3 @ VideoSpote Shqip & English Music Videos @ IRC Chat @ Live Radio @ Foto per MSN @ Porosit MP3 @ Forum @ Dhe shum tjera. Mbi 50000 mp3/kang per shkarkim GRATIS!
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 111/1162 ~ 1.2/day
OUT: 720/3804 ~ 4.1/day
1 6
931 in the list
   5   
Top-AlbaPulse.Com 10.0 (1 Rates)
Kerko 10000000 mp3's Shqip & Anglisht & Videos
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 87/333 ~ 0.4/day
OUT: 466/727 ~ 0.8/day
1 5
864 in the list
   6   
www.ALBA-WORLD.ch 6.7 (17 Rates)
<==> Muzike - Forum - Loja - Fotoalbum - Erotik -
COMMENTS: 1 :
IN: 71/775 ~ 1.4/day
OUT: 348/6836 ~ 12.5/day
1 5
549 in the list
   7   
::Shkarkoni Mp3 & Filma & Filma Porno XXX +18 :: 6.0 (11 Rates)
WwW.Alb-Crew.Net WwW.Tirana-AL.Com WwW.Miqte.Org
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 62/725 ~ 3.3/day
OUT: 448/2590 ~ 11.8/day
1 7
220 in the list
   8   
.::Dj-vanis::. 3.5 (19 Rates)
( Dj-vanis in da mix) www.dj-vanis.dl.am Remixa, MSN, Live CAMS,Kumanova Wallpapers
COMMENTS: 0 :
IN: 47/707 ~ 0.7/day
OUT: 340/5007 ~ 5.3/day
1 7
951 in the list
   9   
TOP-ALBAPULSE.COM 0 (0 Rates)
Reklamo faqen tuaj FREE!!!
COMMENTS: 0 CATEGORY: Top-Lista
IN: 44/44 ~ 0.1/day
OUT: 525/629 ~ 0.7/day
1 12
870 in the list
   10   
TV SHQIPTARE LIVE PËR KËNAQËSINË TUAJ! 8.4 (18 Rates)
TV shqip live, lajme, arëtim dhe videoklipe të muzikës shqiptare. Kjo është faqja që iu ka munguar.
COMMENTS: 1 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 40/350 ~ 1.3/day
OUT: 1085/4225 ~ 15.4/day
1 27
275 in the list
   11   
www.p2palbania.com 6.2 (52 Rates)
p2palbania,forumi i par shqiptar i ketij lloi,ketu do te gjeni per shkarkim filmat me te bukur ne gjuhen shqipe gjithashtu do gjeni edhe lojra per pc.xbox,ps1.ps2,muzik shqiptare dhe te huaj,programe te cdo lloi gjithcka falas ....
COMMENTS: 1 :
IN: 38/1903 ~ 2.0/day
OUT: 81/10180 ~ 10.7/day
1 2
955 in the list
   12   
Drinamuzik 2.6 (12 Rates)
Noviteti,Starija muzika,Spotovi,Filmovi besplatno
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 28/781 ~ 1.9/day
OUT: 711/8522 ~ 21.3/day
1 25
401 in the list
   13   
*****Galeriaime.com - Galeria Shqiptare***** 5.8 (9 Rates)
Galeria me e madhe Shqiptare me wallpapers & video
COMMENTS: 0 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 19/1151 ~ 2.6/day
OUT: 225/5106 ~ 11.6/day
1 12
440 in the list
   14   
www.xhihad.tk 3.0 (17 Rates)
Pèr Tè gjith Nga Pak::::>Albumet 2008....Meda..Mentori..Duli...tallava Bajram mitrovica..Gazi..Fatoni Rugova..Tallava..RAdio Chat Likova...new
COMMENTS: 1 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 15/1319 ~ 1.2/day
OUT: 103/6176 ~ 5.8/day
1 7
1074 in the list
   15   
Kalo Mir Me ne 4.6 (8 Rates)
Gjithcka per ju Falas ..
COMMENTS: 0 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 15/268 ~ 0.9/day
OUT: 484/4780 ~ 16.7/day
1 32
287 in the list
   16   
>->->Zbavitje.com - Vajza Sexy - Humor Wallpapers 4.7 (41 Rates)
Galeria me e madhe shqiptare, Vajza Sexy, Humor, Vip-a - Wallpapers - Radio Shqip Online - Kartolina - Lojra falas - Tekste Kengesh - Chat Shqiptar - Kuriozitete - Foto Album etj.
COMMENTS: 0 :
IN: 15/1005 ~ 1.8/day
OUT: 717/18957 ~ 34.5/day
1 48
549 in the list
   17   
##NOVO Podrinjka.Com## 10.0 (1 Rates)
Podrinjka.Com>>FILMOVI,NOVITETI,STARA MUZIKA ZABAVNA SEVDALINKE I IZVORNA,FORUM,GALERIJA,CHAT,RADIO,LJUBAV,EROTIKA I JOS MNOGO VISE<<
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 14/57 ~ 0.2/day
OUT: 493/1281 ~ 4.5/day
1 35
287 in the list
   18   
albgen 10.0 (2 Rates)
The history of albania and the city where I live and work, photos from ' celebrities, animated gif, mp3, glitter toolbar albgen, JavaScript, anthem Albanian anthem Italian Riviera Albanian Albanians in Italy, news from ' flash videos, games free,chat,
COMMENTS: 0 :
IN: 11/50 ~ 0.2/day
OUT: 233/523 ~ 2.1/day
1 21
253 in the list
   19   
Albanian Students 4.8 (15 Rates)
leksione online, forum, galeri, chat, mp3 etj.....
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 11/920 ~ 2.0/day
OUT: 328/4922 ~ 10.6/day
1 30
466 in the list
   20   
.:.|-->WWW.TALLAVA-MP3.CH.VU<--|.:.- BoTa MuZiKëS TaLLaVa 7.0 (5 Rates)
Tek TALLAVA-MP3.CH.VU mund ti gjeni gjithat muzikt tallava,mp3 2008,Poezi Dashurie,ViIP NEWS,Radio Shqiptare qka pret shko vizito dhe befasohu..qate te kendshme ne WWW.TALLAVA-MP3.CH.VU
COMMENTS: 0 CATEGORY: Muzika
IN: 7/89 ~ 0.3/day
OUT: 198/1860 ~ 5.3/day
1 28
353 in the list
   21   
********Video humoristike********* 5.5 (2 Rates)
Qindra video humoristike te ndara ne kategori, video humori
COMMENTS: 0 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 6/203 ~ 0.4/day
OUT: 148/2268 ~ 5.0/day
1 25
458 in the list
   22   
www.fazali.tk 5.3 (6 Rates)
radio,muzik,lojra,kuriozitete,horoskopi,guzhina,chat,emigranti,islami,lidhje,lajme etj:
COMMENTS: 0 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 6/252 ~ 0.3/day
OUT: 54/5238 ~ 5.6/day
1 9
929 in the list
   23   
Best Albanian Sites - TopShqiptare.com 10.0 (1 Rates)
Top Shqiptare Best Albanian Sites Web Directory Mp3 Shqip Filma Shqiptar Videoklipe Shqiptare Humor Portokalli Free
COMMENTS: 0 CATEGORY: Top-Lista
IN: 6/68 ~ 0.2/day
OUT: 124/638 ~ 1.9/day
1 21
331 in the list
   24   
Foto Per MSN - Foto Per Forum - Shqiptare 4.5 (4 Rates)
Foto per MSN shqiptare- Foto Per Forum
COMMENTS: 0 CATEGORY: Faqe Argetuese
IN: 5/108 ~ 0.4/day
OUT: 240/2184

 

Advertisement
 
 
Oggi ci sono stati già 2 visitors (13 hits) qui!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=